L'OR

ESPRESSO KAPSLE

Hliníkové kapsle L'Or kompatibilní s kávovary Nespresso®* přinášejí revoluci do světa přípravy kávy. Díky unikátní technologii uzamykají dokonalou chuť a bohaté aroma až do chvíle, kdy si uděláte čas na svůj šálek kávy. Stačí si jen vybrat ze širokého portfolia čítající silná a vyvážená espressa z řady Espresso Essentials, lahodné varianty z řady Lungo Essentials nebo výjimečné chuťové profily z řady Origins collection.

Objevte svět dokonalých chutí a bohatého aroma uzamčené v každé L´OR hliníkové kapsli kompatibilní s Nespresso®* kávovary a oddejte se jedinečné chuti kávy L´Or.  L’Or, mistrovství chuti.Espresso essentials

Řada L´Or Espresso essentials přináší silné a intenzivní espresso ve formě L´Or kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso®*. Vychutnejte si dokonale vyvážené směsi těch nejlepších zrn Arabiky a Robusty v různých intenzitách. Objevte jemné espresso s ovocitými tóny nebo v silnějších variantách intenzivní a kořenité chutě. Jednotlivé varianty jsou dostupné v supermarketech nebo v eshopech.

Onyx 12

intenzivní - silné - výrazné

Ristretto 11

mocné - výrazné - ideální

Forza 09

intenzivní - silné - ohnivé

Splendente 07

pikantní - vyvážené - stálé

Decaffeinato 06

sládké - ovocné - výrazné

Satinato 06

kořeněné - luxusní - unikátní

Onyx 12

intenzivní - silné - výrazné

Ristretto 11

mocné - výrazné - ideální

Forza 09

intenzivní - silné - ohnivéLungo

Řada L´Or Lungo essentials přináší bohaté aroma a lahodnou chuť vyvážených směsí Arabiky a Robusty v podobě tzv. dlouhého espressa. Milovníci větších kávových potěšení mají na výběr ze tří variant. Jednotlivé varianty jsou dostupné v supermarketech nebo v eshopech.

Estremo 10

nevídané - silné - odvážné

Profondo 08

intenzivní - kořeněné - napínavé

Elegante 06

ovocné - květinové - elegantní

Profondo 08

intenzivní - kořeněné - napínavéOrigins

Řada L´Or Origins collection přináší výjimečné chutě a aroma celého světa až k vám domů. Objevte divokost Indonéských pralesů nebo neodolatelnost sluncem zalité Kolumbie. To vše skrývají zrnka 100% Arabiky uzamčená v L’Or kapslích kompatibilních s Nespresso*. Vyzkoušejte rozdílné chuťové profily kávy z různých koutů světa a oddejte se dokonalé chuti luxusní kávy L´Or. Jednotlivé varianty jsou dostupné v supermarketech nebo v eshopech.

India 10

silné - vzrušující - odvážné

Indonesia 09

intenzivní - vzrušující - mocná 

Colombia 08

bohaté - kyselé -mystické

Guatemala 07

elegantní - svěží - aromatické

Papua New Guinea 07

výrazné - ovocné - dechberoucí

*Ochranná známka třetí osoby, není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS

Objevte naše

L´OR produkty

Rozpustná káva

Mletá káva

Zrnková káva

Tassimo kapsle

Espresso kapsle